ייעוץ והדרכה לאנשי מקצוע

הדרכה פרטנית

בהדרכה פרטנית אנו מתמקדים בדילמות האישיות והמקצועיות בעבודה מול זוגות ומשפחות של המודרך. תהליך ההדרכה מאפשר את הרחבת התפיסה המערכתית על כל היבטיה. תתאפשר עבודה מעמיקה, התבוננות, סקרנות והקשבה מטיבה של המטפל על המערכת האנושית הניצבת מולו.

הדרכה חיה

במסגרת הדרכה חיה, המטפל מודרך באמצעות מראה חד כיוונית במהלך טיפולו בזוג או במשפחה. הדרכה ניתנת בזמן אמת, באמצעות מיכשור טכנולוגי מתקדם, המאפשרת הנחיה אקטיבית ומעשירה. מטרת ההדרכה החיה להשביח את התהליך הטיפולי, את כישוריו המקצועיים של המטפל המודרך ולהעצמת תהליך הלמידה. מערך הדרכה החיה פותח ריבוי זוויות הסתכלות המאפשרות ראיה רב מיימדית ומגמישות את תפיסות המטפל המודרך.

הדרכה קבוצתית

קבוצת הדרכה היא מרחב ואמצעי להתפתחות תהליכים בין – אישיים ומערכתיים. במסגרת הקבוצה, נפתח מיומנויות מקצועיות, נחזק את המודעות לתהליכים תוך נפשיים ובין- אישיים ונעמיק הבנה של דילמות מקצועיות.

קונסולטציה (ייעוץ חד פעמי)

קונסולטציה הינו כלי עוצמתי וחד פעמי עבור המטפל המתמודד עם סוגיות משפחתיות מאתגרות ביותר. המפגש כולל את המטפל, המשפחה או הזוג ומטרתו להתגבר על מחסומים בטיפול. לאפשר חשיבה מחודשת ובחינת כיוון והדגשים טיפוליים נחוצים. במפגש הקונסולטציה, יעשה שימוש שצבר המטפל ממפגשיו עם משפחה. כמו כן, ההתערבויות "בכאן ועכשיו" תסייענה בהבנה ויצירת הזדמנות ושינוי עבור המטפל והטיפול שהוא מוביל.

פתיחת שיחה
צריכים עזרה?
שלום
איך נוכל לעזור לך?