טיפולים במרכז בראשית

הטיפול הפרטני מסייע לאדם להעמיק, להכיר את החוויה הרגשית הקיומית עימה הוא מתמודד. מקום בטוח לגעת ולהאיר מעגלים רגשיים נוספים אשר נדחקו במהלך המשבר. הטיפול עוזר לפתוח את המניפה הרגשית הקיימת בכל אחת מאיתנו  ומכניסה אלטרנטיבות חדשות וזוויות חדשות המכניסות תקווה ושינוי לאדם. 

טיפול פרטני

טיפול זוגי

בטיפול זוגי אנו מתבוננים על הדפוסים שהתהוו לאורך השנים בין בני הזוג ועצרו את הזרימה המטיבה בחייהם. בני הזוג לעיתים בוחרים זה את זה, באופן לא מודע, מתוך רצון להתגבר ולרפא יחסים מאכזבים או פוגעניים מקרוביהם בעבר הרחוק. בתהליך הזוגי נעמיק את ההבנה על המניעים הנסתרים שמשפיע על הריקוד הזוגי. בני הזוג יחוו לראשונה קיום זה לצד זה עם תחושת בטחון וללא תחושת איום.

הטיפול המשפחתי מתייחס לכל מערכת אנושית אורגנית החיה אחת עם השנייה תחת אותה קורת גג. כשמופיע סימפטום המושך את כל תשומת הלב של חברי המשפחה אליו ומקשה על התפקוד והזרימה הטבעית של היחסים, תפקידנו להבין  כיצד הסימפטום נוצר, נשמר ומועצם. בתהליך הטיפולי אנו עוזרים לחברי המשפחה להתבונן על הקושי מזוויות ראיה חדשות ומתחדשות המשחררות את התפיסות הישנות של חברי המשפחה. תהליך זה, באופן מפתיע, מעלים את הסימפטום ומאפשר גדילה וצמיחה של אינטראקציה בין כל חברי המשפחה.

טיפול משפחתי

פתיחת שיחה
צריכים עזרה?
שלום
איך נוכל לעזור לך?